O bezpieczenstwie

Chyba to nie jest dziwne, że w dobie panoszącego się wirusa, każdy kto chce odzyskać odrobinę poczucia bezpieczenstwa (bezpieczenstwa, które jest naszym naturalnym prawem do istnienia) będzie zwracał uwagę na „cudowny lek”, uwalniający od poczucia zagrożenia.


Jestem przekonany, że pojawią się nowe szczepionki, które prawdopodobnie będziemy przyjmować na skalę globalną. 
Strach przed następnym krachem gospodarczym możliwym do wywołania przez brak możliwości świadczenia pracy przez globalną społeczność może być powodem do obowiązkowego szczepienia.


Bez względu na to czy naukowcy znajdą odpowiednio skuteczne rozwiązanie na zatrzymanie panoszącego się obecnie wirusa, za kilka miesięcy czy lat, pojawią się następne. 


To nie jest czarnowidztwo, wirusy nam towarzyszą cały czas w bardziej lub mniej agresywnej formie. Ta opinia nie jest poparta znanymi mi badaniami, jeżeli się mylę proszę o sprostowanie. 


Owszem można czekać biernie licząc jedynie na skuteczną i sprawną akcję służby zdrowia ale czy obecna sytuacja nie pokazuje, że powinniśmy poważnie pomyśleć o inwestowaniu w sprawność naszego organizmu do obrony i zwalczania „podejrzanych elementów”rujnujących nasza witalność i energię do życia?

 
Jest taka droga i czuję się w obowiązku o niej informować, ponieważ mam wpływ na to czym dzielę się z ludźmi zwłaszcza, że to o czym mówię pomaga mi i czuję się z tym dobrze. 


Własne doświadczenie upoważnia do tego aby promować to co działa i jest skuteczne.
Nie twierdzę, że to co jest dobre dla mnie jest również dobre dla wszystkich – daleki jestem od takiej hurra propagandy. 


Jednak o wiele więcej szkody, może przynieść skrywanie  metod z jakich korzystam, nie tylko ja ale systematycznie powiększająca się rzesza ludzi.

 
Korzystanie z naturalnej suplementacji organizmu, odpowiednio dobranymi i silnie stężonymi ekstraktami roślin leczniczych, które nie przypadkowo nazywa się fito-kuracjami, daje poczucie bezpieczenstwa.


Traktowanie, własnego organizmy właściwie, leży w interesie nas wszystkich, teraz w czasie pandemii wyraźnie to widać. 


Następuje zmiana sposobu myślenia, zwróć uwagę, że dawniej człowiek w masce na ulicy kojarzył się z chorym. Obecnie znaczy przede wszystkim bezpieczenstwo dla Ciebie. Chroni siebie i innych.


Chroń siebie i innych. Teraz „inni” mają znaczenie odrobinę inne niż przedtem. Teraz wyraźnie widać jaki mamy wzajemny„wpływ” na siebie. Zarówno pozytywny jak i nie pozytywny.


Jesteśmy teraz bardziej świadomi naszej współzależności. I to jest dobry moment do wykorzystania tej chwili do podkreślenia co mamy dla siebie nawzajem. 


Budujmy nasze poczucie bezpieczenstwa, dbając o siebie. Poprzez profesjonalną profilaktykę zdrowia zarówno fizycznego jak i mentalnego.


Ponieważ PROPASJA nie zajmuje się sprzedażą bezpośrednią nie umieszczam tu żadnych konkretnych propozycji produktowych ani cenników.
Szanując Twoją wolną wolę i prawo świadomego wyboru, jeżeli tylko potrzebujesz konkretnych informacji związanych z profesjonalnymi dodatkami do diety napisz do nasz korzystając z messengera.


Wystarczy jedno zdanie: „Chcę więcej informacji”. Skontaktujemy się Tobą i otrzymasz to czego potrzebujesz. 
Na teraz to już wszystko.Trzymaj się zdrowo !

Pozdrawiam

Paweł Kosinski

Image by Gerd Altmann from Pixabay