Potrafić pomagać innym

Czy można połączyć zarabianie pieniędzyz pomocą dla innych ? Pewnie niektórzy z nas mają z tym problem. Dla innych takie połączenie jest oczywiste.


To, że wydaje Ci się, że nie potrafisz pomagać innym w tworzeniu niezależnych źródeł dochodu, nie musi wskazywać na Twój egoizm czy cynizm.
Innymi słowy, nie musi wskazywać na to,że chcesz tylko brać od innych oraz krytykować i odrzucać oferty opierające się o zasadę pomagania innym uważając je za fałszywe.


Może żyjesz w przeświadczeniu, że tam gdzie mowa o pieniądzach w grę wchodzi próba wykorzystywania, naciągania ? I nie chcesz w tym uczestniczyć ?


„Nie potrafię pomagać innym” – trudno jest taką opinię wydać o sobie samym. Jednak może warto przyjrzeć się uważniej takiemu sposobowi myślenia. 


Bo czy nie jest tak:”Nie potrafię” wskazuje na to, że nie wiem jak przede wszystkim pomóc sobie  ? Jeśli bym potrafił to może łatwiej byłoby się tą umiejętnością dzielić z innymi.


„Nie potrafię” wskazuje, że nie wierzę w swoje umiejętności ? Nie wierzę ponieważ przeszłość pokazuje mi, że nie potrafiłem dokonać znaczącej zmiany, dotyczącej choćby przejścia od dochodu z pensji, czy wynagrodzenia za świadczone usługi (z których nie jestem do konca zadowolony)  na jakikolwiek dodatkowy dochód. Nie wspominając o dochodzie pasywnym.


Dochodzie, z którego korzystanie nie byłoby zawsze związane z osobistym zaangażowaniem w jego uzyskiwanie…


Czy z takiej sytuacji jest jakakolwiek droga wyjścia ?
Ponieważ jest to wpis dotyczący obszarów finansów osobistych, a nie psychoanalizy, przejdę od raz udo rozwiązania, które sam według własnej woli weżniesz pod uwagę lub też nie.  


 „Wykonuj bieżącą pracę, ale zacznij budować to, co Cię od niej uwolni” – Robert Kiyosaki. 


Jeżeli, w kontekście zmiany źródeł dochodu, czujemy bezradność, brak zaufania nie tylko wobec swoich umiejętności ale tego co oferuje rynek, to potrzebna jest nam, wyjątkowa w swej formie szkoła biznesu. 


Szkoła biznesu dzięki, której zamienimy nasze”nie potrafię” w „mogę” i przystąpimy do działania.

Prawidłowe wykorzystanie formy edukacji łączącej teorie, praktyczne kroki oraz skuteczne działanie w celu osiągnięcia zamierzonego rezultatu, doprowadzi do tego, że powiemy o sobie,nie tylko: „Potrafię” ale „Lubię pomagać innym”.


Dokładnie tak jak we wcześniej cytowanym zdaniu, wykonując bieżącą pracę zaczniemy budować nowe źródło dochodu, może nawet nowy zawód, dzięki któremu uwolnimy się od dotychczasowej pracy, jeśli taka będzie nasza wola.


Będzie to biznes – ponieważ nasza działalność będzie przynosić konkretne korzyści finansowe już w trakcie nauki.
Będzie to szkoła – ponieważ będziemy zdobywać umiejętności skutecznego pomagania innym.


Będzie to nowy, odpowiadający współczesnym realiom życia sposób generowania przychodu.
Będzie to droga do zmiany dochodu z pensji na dochód pasywny. Bez wynajmowania biura i zatrudniania pracowników z wykorzystaniem korzyści pracy online.


Szkoła biznesu, dzięki której będziesz praktykował we własnym biznesie, nie spędzając już więcej czasu na dbaniu o interesy właściciela, ponieważ sam staniesz się właścicielem. Bez kredytów i pożyczek.


Spotkasz ludzi, którzy nie tylko potrafią ale przede wszystkim lubią pomagać innym i doświadczysz tego podobnie jak ja doświadczyłem. 


Dlaczego używam tu formy czasu przyszłego – będzie ?Ponieważ jeszcze, w tej szkole biznesu, w której polubisz pomagać innym, Ciebie nie ma !


Oprócz determinacji i wytrwałości, pomijając Twoją obecną sytuacje finansową, wykształcenie, wiek oraz Twoje CV – pomimo, że może być imponujące – potrzebny jest wstęp do tej szkoły, rekomendacja !


I właśnie po to tu jesteśmy aby ten wstęp Tobie umożliwić !
Skorzystaj już teraz z messengera i dowiedz sięszczegółów. 


To wszystko na dzisiaj.

Dzięki za Twój czas !Pozdrawiam.

Pawel Kosinski

Image by Lothar Dieterich from Pixabay