2.Jak zacząłem „mówić” publicznie po angielsku

To jest dla mnie ciekawe zadanie w przygodzie z j.angielskim. Zaraz po tym jak zacząłem pisać po angielsku, utworzyłem w tym celu stronę na FB  How To Improve The English Language. Poszło w wirtualny swiat. Dopiero po kilku dniach zdałem sobie sprawę z tego, iż ten tytuł (bardzo popularny) wskazuje na poradnik a jest osobistym poligonem doświadczalnym Pawła Kosińskiego.

Aby zacząć mówić po angielsku, nazwę to, „publicznie”  – nie potrzebowałem Hyde Park’u. Nowa przygoda. Długo nie zwlekałem z opublikowaniem mini-podcasu  FUN ENGLISH

Bawiąc się j.angielskim, wpakowałem się w zabawę tworzenia stron, blogów a wszystko prawie na „żywca”. Błąd za błędem – to daje motywacje do efektywniejszego zapoznania się z narzędziami do istnienia w internecie. To krótkie audio sprawiło mi wiele radości ale przede wszystkim pozwala przełamać jakieś ukryte lęki.

Oto mój pierwszy, niespełna 1,5 minutowy podcast. Zanim trafi na FB

Poniżej bezpośredni link jakby ten powyżej nie działał

oto ON – ten link przeniesie cię w miejsce gdzie będziesz mógł wysłuchać ten pierwszy zryw twórczości. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł zamieszczać podcasty na tym blogu. Na teraz – trenuję na darmowym sprzęcie !

 

Pozdrawiam

Paweł Kosinski

Strona na FB, októrej mowa 

oraz blog England – Adventure

2 myśli na temat “2.Jak zacząłem „mówić” publicznie po angielsku

  1. Miałam podobne problemy z językiem niemieckim. Do dzisiaj mam problemy z pisaniem, natomiast początkowe porozumiewanie się w tym języku było koszmarnie śmieszne. Z czasem szło coraz lepiej. Najważniejsze nie poddawać się i cierpliwie znosić wszelakie pomyłki 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.