O blogu

Prowadzącym i inicjatorem tego bloga jest Paweł Kosiński z doświadczeniem rodzinnym i zawodowym. Od pracy etatowej, poprzez spółki cywilne i jednoosobową działalność gospodarczą do adaptacji w całkowicie nowym obcojęzycznym, emigracyjnym środowisku.


 ZDROWIE – FINANSE – RELACJE

To co tutaj znajdziesz pomoże Ci rozpocząć bardziej skuteczne i efektywne działanie w tych trzech najważniejszych filarach współczesnego życia.


Profilaktyka zdrowia fizycznego i mentalnego. Czysty UMYSŁ, CIAŁO i OTOCZENIE. Pozbywanie się „toksycznych nawyków myślowych i żywieniowych” i zastępowanie ich zdrowym energetycznym „pokarmem” – wiedzą, działaniem, inspiracją i motywacją.

Profilaktyka finansowa. Budowanie trwałych i etycznych źródeł dochodów. Zapewniając godne życie dla nas, naszych rodzin i bliskich. Pozbywanie się przemożnego wpływu strachu i chciwości wejście na drogę świadomej współzależności ekonomicznej.

Budowanie zdrowych, uczciwych i otwartych relacji. Tworzenie społeczności w oparciu o wolność i niezależność osobistą. Wzajemne wspieranie się, odważne podążanie drogą świadomej współzależności społecznej.
Założyciel i prowadzący bloga

Paweł Kosiński.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.